Odpovědný projektant – statik

Hledáme autorizovaného statika, případně kandidáta, který má zájem o získání autorizace v oboru Statika a dynamika staveb.

Projektové řízení

Společnost LOSKY, s.r.o., je jeden z největších dodavatelů výstavby mikrovlnných spojů, základových stanic i liniových staveb na českém telekomunikačním trhu.
Objem práce nám neustále roste, potřebujeme proto rozšířit náš tým o šikovného statika.

Vaše náplň práce:

  • Zpracování statických posudků pro výstavbu nových telekomunikačních staveb
  • Zpracování statických posudků pro změnu zatížení stávajících konstrukcí
  • Řešení komplikovaných konstrukcí ve spolupráci s projektantem
  • Průzkumy v zajímavých lokalitách
  • Podpora projekčního týmu
  • Komunikace se zákazníkem i vedením společnosti

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ v oboru konstrukce pozemních staveb nebo konstrukce a doprava
  • Zkušenosti se zpracováním statických posudků
  • Autorizaci od ČKAIT v oboru Statika a dynamika staveb, případně zájem o získání autorizace
  • Dobrá znalost práce s MS Office (Outlook, Teams, Excel, Word)
  • Dobrá znalost programů AutoCAD
  • Zkušenosti s telekomunikačními stavbami jsou výhodou
  • Pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  • Zajímavá a různorodá práce v rostoucí společnosti v perspektivním oboru
  • Přátelský tým kolegů, kteří Vám pomohou růst
  • Odborný růst podporovaný společností
  • Možnost práce na HPP/IČO (dle Vašich preferencí)
  • Ovocné pondělí a vynikající káva
  • Mobil a notebook k soukromým účelům
  • Výhodný mobilní tarif pro Vás i Vaši rodinu
  • Firemní akce
  • 25 dní dovolené, 2 sick day
  • Flexibilní pracovní doba (důležitá je perfektně odvedená práce a zodpovědnost za své
    projekty)
  • Moderní kanceláře: Praha 9 – Horní Počernice
Technický nákres

Kristýna Darby

Asistentka

Tel.:
+420 777 267 765
k.darby@losky.cz
fotka kolektiv losky